Врятуй бобра - долучайся до Всесвітнього дня навколишнього середовища
Врятуй бобра - долучайся до Всесвітнього дня навколишнього середовища - olta.ua

Врятуй бобра - долучайся до Всесвітнього дня навколишнього середовища

Наша компанія долучається до Всесвітнього дня навколишнього середовища з проектом "Ламіновані вікна Олта - рятують ліс". Врятуємо ліс та його мешканців разом. Замовляйте ламіновані вікна та станьте учасником данного проекту. З кожного квадратного метру ламінованих вікон будуть перераховані кошти до громадської організації “КОМАНДА ПОРЯТУНКУ ТВАРИН У МІСТІ КИЄВІ”. Основним символом цього проекту буде виступати бобер)

Знайомтеся з Бобром!
Кожна людина повинна дбайливо ​​ставиться до навколишнього середовища, постійно замислюватись про майбутнє Землі. Якщо ми хочемо, щоб наші нащадки жили на планеті з чистим повітрям та водою, милувалися красою первозданної природи, з любов'ю спостерігали за життям диких тварин, потрібно вносити свій вклад у збереження цієї краси. Для цього необхідно бути небайдужими, підтримувати акції, спрямовані на захист флори та фауни планети.

ОЛТА - одна з тих компаній, яка ставить першочерговим завданням у своїй роботі збереження природних ресурсів та дбайливе ставлення до диких тварин. Спеціально до всесвітнього Дня навколишнього середовища в OLTA стартує акція: Купи вікно з ламінацією під дерево та врятуй бобрів. До середини жовтня у кожного з вас з'явиться можливість підтримати цей всесвітній рух. При покупці ламінованого вікна Ви отримуєте футболку із зображенням бобра, як нагадування про необхідність збереження популяції такого важливого для екології виду. Після майже повного винищення, нам вдалося повернути бобрів в дику природу.

З давніх-давен люди полювали на бобрів заради цінного хутра, кастора (м'якого підшерстка) та «бобрового струміня», універсальної панацеї від багатьох хвороб. Жителі тих місць, де мешкали бобри, могли спостерігати суттєві зміни природи після нещадного винищення гризунів. Зникнення багаточисельних особин, спричинило порушення природного водного режиму, посухи спустошення ландшафту. Люди змушені були переселятися в місця більш придатні для життя. Доля бобра, як виду, дуже показова. Людство вчасно зупинилося та вжило всіх заходів для порятунку бобрів. Обожнювання бобра та шанування його в різноманітних проявах широко поширене у багатьох народів світу. Це ставлення дійшло до наших днів, так як наукою доведено неповторна екологічна роль тваринного, яку на собі відчуває кожна людина, що живе в гармонії з природою.

Слідкуйте за усіма новинами на нашій сторінці у Фейсбуці, далі буде цікаво
Посмотреть все новости
Последние новости:
OLTA - компания года
Благодарим каждого из Вас за доверие, поддержку, помощь в создании позитивного имиджа!
Будем становиться...
Подробнее >
Раздвижная цельностеклянная конструкция
Безрамная цельностеклянная раздвижная система с порогом
Подробнее >
Энергоэффективные «умные» жалюзи Solar Gaps – новый продукт в Украине
Компания «ОЛТА» является официальным и единственным в Украине представителем энергоэффективных жалюз...
Подробнее >